Eryaman tıkanıklık açma
tıkanıklık açma

Eryaman Kanalizasyon Açma Arıza Tıkanıklık Temizleme Firması

Ankara Etimesgut Eryaman ve semtlerinde tesisatlarınıza zarar vermeden, çağın son teknolojik ürünlerinden biri olan tıkanıklık açma makinası ile hizmet sunmaktayız. Kanal açma, tuvalet tıkanıklığı, lavabo gideri, kanalizasyon problemleri, mutfak lavabo tıkanıklığı, yer süzgeci, klozet ve duşakabin tıkanıklıkları gibi bir çok tıkanıklık işlerinde sizlerin yanındayız.

TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN ETKENLER

TUVALET TIKANIKLIĞI :

eryaman tuvalet tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı

Tuvaletin tıkanmasının en büyük sebeplerinden birisi suda çözülmesi zor olan tuvalet kağıtları, peçeteler, ıslak mendiller, hasta ve çocuk bezleri, temizleme kovalarında unutulan bezler …

BANYO TIKANIKLIĞI :

Eryaman banyo tıkanıklığı açma
banyo tıkanıklığı

Mutfak Lavabosu :

eryaman mutfak tıkanıklığı açma
mutfak tıkanıklığı

Mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıkların sebeplerinden biri de çay demleri, yağ atıkları, bulaşık artıkları ve tortulardır.

Banyo Lavabosu :

ryaman banyo lavabosu tıkanıklığı
banyo lavabo tıkanıklığı

Banyo lavabolarında meydana gelen tıkanıklığa saç ve sakal kılları, makyaj malzemeleri atıkları, sabun ve tortulardır.

Yer Süzgeci – Duşakabin :

Banyo zemin giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar genelde, saç kılları, sabun ve şampuan tortuları ve yer seramiği temizliği esnasındaki gider kalıntıları tıkanıklığa sebep vermektedir.

KLOZET TIKANIKLIĞI

Eryaman klozet tıkanıklığı açma
klozet tıkanıklığı

Klozet tıkanmalarındaki etkenler de tuvalet tıkanıklığıyla aşağı yukarı eş değerdedir. Suda çözülemeyen peçete ve tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, ped bezler, temizlik esnasında klozet boşaltılan su ile gidere giden temizlik bezleri ve çocuklar tarafından atılan katı cisimler tıkanıklılara sebep olmaktadır.

KANALİZASYON TIKANIKLIKLARI

Eryaman kanalizasyon tıkanıklığı açma
kanalizasyon tıkanıklığı

Kanalizasyon işlerinde tıkanıklığa sebep olan etkenler, bina maliklerden gelen maddeler, çatı oluklarından ana logara giden dış etkenlere maruz kalan atıklar, kök parçalarıdır.

TIKANIKLIKLARDAN NASIL KURTULURUZ

Tıkanıklıklara sebep olan etkenleri çok iyi analiz edip, tıkanmalara sebep vermemesi için atmamak

Atıklardan geçmesi zorunlu ama tıkanmalara sebebiyet veren atıklar ( Saç kılları, sabun ve şampuan tortuları .. ) için düzenli olarak giderlere zarar vermeyen kimyasal açıcılar kullanılmalıdır.

Evde tıkanıklık açma yöntemlerini veya pratik tıkanıklık açma yollarını biliyor isek, tıkanıklığın fazla büyümemesi adına o metodları kullanmalıyız.

EVDE TIKANIKLIK AÇMA YÖNTEMLERİ

Evde tıkanıklık açma yöntemleri tıkanıklığa göre farklılık göztermektedir. Tüm detayları ve püf noktaları görmek için ankaratikaniklikacma.com sayfamızı ziyaret edebilir ve istifade edebilirsiniz.

Tüm kanal açma, gider ve tıkanıklıklarınızı, tıkanıklık açma makinası ile açan Özdemir Tesisat‘a 7/24 ulaşabilir teknik ve bilgi desteği alabilirsiniz.

Tesisat ile ilgili diğer hizmetlerimiz:

Şimdi Ara
Konumumuz