Eryaman Su tesisatçısı
Eryaman Su tesisatçısı

:::::: SU TESİSATI ::::::

Su tesisatı , temiz suyun dağıtım ve atık suyun giderilmesi için binaya veya evlere monte edilmiş bir boru sistemidir. Bir tesisatçı boru sistemlerini, su tesisatlarını ve ekipmanlarını kurar veya onarır. Musluklar, tuvaletler, lavabolar, su giderleri ve geri akış önleyicileri, bir tesisatçının takacağı veya tamir edeceği öğelerdir. Tesisatçılar, ısıtma tesisatı sistemi de kurarak doğalgaz ve bununla alakalı arıza ve sorunları tamir eder. “Sıhhi tesisat” kelimesi Latince – kurşun kelimesi kelimesinden türemiştir. Bunun nedeni kullanılan tesisat borularının kurşundan yapılmasıdır. Ama zamanla daha ekonomik ve daha pratik olması sebebiyle sıhhi tesisat boruları plastik borulardan suya yön verilmesi ile gerçekleşmiştir. Eryaman …

SU TESİSATI YENİLEME ve TAMİRİ

Su tesisatı yenileme, mevcut tesisat sisteminizin tamamen değiştirilmesini içerir. Eryaman su tesisatçısı, evinizdeki tüm tesisat sisteminin değiştirilmesini ve yenilenmesini veyahut yeni inşa ettiğiniz bir eve komple sıhhi tesisat ekleme konusunda da son derece tecrübelidir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, tüm sistemi veya sadece tesisat tamiri gerektiren bir parçayı değiştirebiliriz.

Neden Su Tesisatı Yenilemeye İhtiyacım Var?

Tesisat hattının yenilenmesi gerekebilir, çünkü tesisatınız yıllar içinde aşınmış, pas tutmuş ve çürümeye maruz kalmış olabilir. Bunun neticesinde de tesisat borularının basıncı, çürümüş boruların patlamasına ve haliyle su sızıntılarına sebep vermektedir. Su tesisatı yenileme sebeplerinden diğer bir neden ise, pas tutmuş ve korozyona maruz kalmış borulardan çıkan paslı ve küflü sular, insan sağlığını ciddi tehlikeye sokmaktadır.

Yeni Su Tesisatı

Eryaman Tesisat, inşaatınıza, hobi bahçenize, müstakil ev ve ofislerinize yeni tesisat yapmaktadır. Evinizin her hangi bir yerine çamaşır makinası tesisatı çektirmek veya terasınıza yeni bir mutfak tezgahı yapmak istediğiniz de bize ulaşıp yeni bir su tesisatı çekmemizi sağlayabilirsiniz. Kafanızda ki tüm tesisat ile alakalı değişiklikleri bizimle paylaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bakır borular

Bakır borular, bir ev veya ofis için klasik seçimdir. Bakır borularda, bakır bağlantı parçalarıyla birlikte kalıcı olarak lehimlenen sert bakır boru uzunlukları kullanılır. Bakır korozyona karşı dayanıklıdır, oldukça uzun bir süre dayanır, sarkmayı önlemek için sağlamdır ve içme suyunuzda ince bir tat bırakmaz. Bakır borular PEX’ten daha pahalıdır ve ayrıca PEX tesisatından biraz daha fazla emek gerektirir.

PEX Tesisat

PEX su tesisatı nispeten yeni bir su tesisat tarzıdır. PEX boruları daha sonra ömür boyu garantili olan sıkıştırma halkaları veya bağlantı parçaları kullanılarak birleştirilen plastik benzeri bir madde olan “çapraz bağlı polietilen” den yapılmıştır. Plastik olduğu için PEX boruları korozif değildir ve montajı kolaydır. Günümüz koşullarında özellikle ısıtma tesisatlarında tercih edilmektedir.

Yeni bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa veya mevcut su tesisatı sisteminizde bir yenileme veya tamir zamanı gelmişse, bugün Özdemir Tesisat’ı arayın. Sizlere bilgi ve teknik destek sunsun…

Tesisat ile ilgili diğer hizmetlerimiz:

Etimesgut, Elvankent, Emirler, Bağlıca, 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarıyurtçu Mahallesi, 
Şimdi Ara
Konumumuz