Eryaman musluk tamircisi
Eryaman musluk tamircisi

MUSLUK TAMiR VE KURULUM HIZMETLERI

Musluklar, tesisatınızın en dikkat çekici yönleridir . Biçim ve tasarımın işlev bulduğu yerler. Eviniz için musluk tipini seçmek, biri üstün tasarım ve işleve sahip olmak, her ev sahibi için önemli bir karardır. Tüketicinin aralarından seçim yapabileceği pek çok seçenek var, birçoğu yeni ve yenilikçi tasarım ve işlevselliğe sahip. Musluklar da ne kadar görsel ehemmiyetli olsa da bir o kadar da işlevselliği yani uzun süre dayanıklı ve kolay kullanımlı olması gerekir. Damlatan ve korozyona maruz kalmış kromu kararmış bir musluk veya bataryalar cok can sıkıcı olabilir. Musluklar veya bataryalar genelde damlatmaya başladığında olaya tanımız gayet nettir. Musluk arızalandı. Musluk tamiri ne kadar mümkün Musluk yapısına ve işlevine göre musluk tamiri ve onarımı elbette mümkündür.Bu musluklardan bazıları şunlardır:

  • Mix batarya ( Aç – kapa)
  • Duvardan veya tezgah üstü contalı batarya veya musluk
  • Berber batarya tarzı duş mafsallı
  • Hareket sensörlü, kulpsuz musluklar

Ayrıca pirinçten ve fırçalanmış nikelden kroma kadar çeşitli yüzeylerde bulunurlar.

Musluk Yenilikleri

Musluklar son on yılda çok değişti. Musluk tamiri de dolaylı olarak zorlaştı. Modern muslukların çoğu artık conta içermez, ancak sızıntıları durdurmak için kendiliğinden bulunan bir kartuş kullanılır.. Bu yeni musluklar genellikle eski modellerden daha sert olsa da, kırıldıklarında veya su sızdırmalarında tamir ve / veya değiştirmeleri de mümkündür. Elbette eski musluk veya batarya contalarına oranlı zordur. Bunun nedeni kartuşların, takılan musluğun markasına ve tarzına göre farklı olmasıdır. Bu “contasız” musluklar aynı zamanda sert su birikintilerine karşı hassastır, ancak daha dayanıklı ve daha eski modellerde tercih edilir. 4 farklı tip “contasız” musluk vardır:

  • 35 lik ayaklı / ayaksız kartuş
  • 40 lık ayaklı / ayaksız kartuş

Herhangi bir Tesisat İhtiyacı İçin, Özdemir Tesisat’ı Düşün!

Eryaman’da musluk tamircisi olarak, sizin ve aileniz için uygun musluğu seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aynı zamanda sahip olabileceğiniz musluk sızıntılarını (eski veya yeni) tamir edebilmekteyiz. 1999’dan beri Eryaman bölgesinde musluk montajı, bakımı ve musluk tamiri yapıyoruz. Herhangi bir musluğu tamir etmek için gerekli bilgi ile birlikte ekipmanımız var. Musluklarınızdan herhangi birinde sorun yaşıyorsanız, bizi arayın. 

Tesisat ile ilgili diğer hizmetlerimiz:

 
Etimesgut, Elvankent, Emirler, Bağlıca, 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarıyurtçu Mahallesi,
Şimdi Ara
Konumumuz