Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut Su Tesisatçısı
Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut Su Tesisatçısı, Ankara’nın en gelişmekte olan ve hızla nüfusu artan metropol ilçelerinden birinde Etimesgutta sıhhi tesisat hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe, birikim ve yakından takip edilen teknoloji su tesisat işlerinde aynı Etimesgut’un gelişimi gibi Özdemir Tesisat’ı da hep geliştirmiştir.

Etimesgut genelini analiz ettiğimizde yeni yerleşim alanlarının çokluğu kadar eski yapılara sahip binaları da göz ardı etmeyecek olursak, insan ömrü misali tesisatlarda zamanla teklemeye başlayacaktır. İyi bir teşhis her zaman doğru bir tedaviyi beraberinde getirmektedir. Demir tesisatlarda tespit edilen paslar ve çürükler, kangren misali tüm tesisata yayılarak ilerleyecektir. Her ne kadar kanayan tesisatı tamir etsekte başka yerden yine patlak verecektir. Komple tesisatı yenilemek, bir nevi kanın akışını canlı tutmak adına damarları yenilemek gibi olacaktır.

Etimesgut Su Tesisatçısı, eski binalarda gereken tüm tesisat arıza, bakım ve tamir işlerinin yanında yeni binalarınızda gereken tüm montaj işlerinizde de sizlere her daim yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Bulaşık makinası, çamaşır makinası, klozet montajı, kombi ve petek montajı, duş setleri, ayna setleri, musluk ve batarya montajı … gibi tüm montaj işlerinde sizlere elinden gelen en iyi kolaylığı sağlamaktadır.

Sıhhi tesisat adına var olan tüm su tesisat işlerimiz nelerdir

 • Eski ve çürümeye meyletmiş tüm demir tesisatlarınızı plastik pprc borular ile yeniliyoruz.
 • Kombi, petek, şofben, termosifon gibi sıcak su tesisatlarına yön veren tüm ısıtma cihazlarının onarımını, bakımını ve yer değişimi yapıyoruz.
 • Her türlü asma klozet, duvara tam dayalı klozet, çocuk klozeti, bedensel engelli klozeti, plastik depolu klozet çeşitlerinin rezevuar iç takımı, fleks bağlantı horumları, taharet musluğu, klozet kapağı, eksantrik ve basma butonu gibi klozet parçalarının arızasının tamiri, bakımı ve montaj işlerini yapıyoruz.
 • Her marka batarya, musluk ve çeşmelerin kartuşu, contası ve tamirini yapıyoruz.
 • Belli olmayan su kaçaklarını termal kamera ile noktasal tespit edip, lokal müdahale ile minimize tamirat işleri yapıyoruz.
 • Her türlü kanal tıkanıklığı açma işlerini tıkanıklık açma makinalarımız ile kırıp dökmeden tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, klozet, lavabo ve logar giderlerini tertemiz bir şekilde açıyoruz.
 • Kış aylarında daha konforlu daha sıcacaık bir ev ortamı sağlamak adına kambi bakımı yapıp, peteklerinizi, petek temizleme makinası ile tertemiz bir şekilde yıkayıp, az para ile çok ısınmanıza vesile oluyoruz.
 • Tesisat adına sudan sebeplerle bizi arayın her türlü su sorunlarınıza çare olalım.

Neden Etimesgut Su Tesisatçısı

 • Öncelikle 20 yılı geçmiş bir iş tecrübesi
 • Teknik ve teknolojik cihazları ile tam bir profesyonel ekip
 • Memnuniyetini her defasında güler yüzle ifade eden yüzlerce kurumsal firma ve yüzlerce daire sahibi referanslarımız
 • Acil tesisatçı ve nöbetçi tesisatçı sistemimizle 7/24 tesisat hizmeti
 • Garantili işçilik

Etimesgut’un hangi bölgelerine hizmet sunmaktayız

Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman, Elvankent, Bağlıca, Emirler, Ahimesut Mahallesi, Altay, Alsancak, 30 Ağustos, Aşağıyurtçu, Atakent, Ayyıldız, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan, Erler, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Şeyhşamil, Topçu, Tunahan, Toki Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarı Yurtçu, Toki Turkuaz mahalleleri ve civar semtlerine her daim su tesisatı hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Konumumuz